پشت سیاست استعفا آمریکا بیماری مشاوره

پشت: سیاست استعفا آمریکا بیماری مشاوره آمریکایی اعضای خود مبارزه با ایدز

گت بلاگز اخبار بین الملل استعفای دسته‌جمعی اعضای شواری مشورتی ترامپ

شش عضو شورای مشورتی مبارزه با بیماری ایدز دولت آمریکا به علت بی‌توجهی رئیس‌جمهور این کشور به سلامت مردم، از سمت خود استعفا دادند. 

استعفای دسته‌جمعی اعضای شواری مشورتی ترامپ

استعفای دسته جمعی اعضای شواری مشورتی ترامپ

عبارات مهم : سیاست

شش عضو شورای مشورتی مبارزه با بیماری ایدز دولت آمریکا به علت بی توجهی مدیر جمهور این کشور به سلامت مردم، از سمت خود استعفا دادند.

به گزارش خبرگزاری دانشجو واشنگتن اگزمینر نوشت: شش نفر از اعضای شورای مشورتی مبارزه با بیماری ایدز دولت دونالد ترامپ به علت بی توجهی مدیر جمهور آمریکا به سلامت مردم این کشور از سمت خود استعفا کردند.

استعفای دسته‌جمعی اعضای شواری مشورتی ترامپ

این نشریه آمریکایی افزود: شورای مشاوران مدیر جمهور آمریکا در زمینه بیماری اچ آی وی یا ایدز، 6 نفر از اعضای خود را به علت تلاش های دولت جهت ایجاد تغییرات در سیاست های بهداشتی مثبت و بی توجهی مدیر جمهور از دست داده هست.

«اسکات اسکاتیس» یکی از اعضای این شورا که از سمت خود استعفا داده هست، در مطلبی که در نیوزویک منتشر شد، نوشت: ما به عنوان حامیان افرادی که به بیماری اچ آی وی مبتلا هستند، زندگی خود را وقف مبارزه با این بیماری کرده ایم، ولی دیگر احساس نمی کنیم بتوانیم در چارچوب یک نهاد مشاوره ای جهت مدیر جمهوری که به این مسئله اهمیتی نمی دهد، اقدام موثری انجام دهیم.

شش عضو شورای مشورتی مبارزه با بیماری ایدز دولت آمریکا به علت بی‌توجهی رئیس‌جمهور این کشور به سلامت مردم، از سمت خود استعفا دادند. 

وی با تاکید بر این که تصمیم گیری راجع به استعفا دادن از این نهاد مشاوره ای نه جهت او و نه جهت دیگر همکارانش راحت نبوده هست، گفت آنها دیگر قادر نبودند بایستند و شاهد آن باشند که مدیر جمهور آمریکا سیاست های بهداشتی را که به بیماران مبتلا به ایدز کمک می کند، داروهای مورد نیاز جهت نجات جانشان را دریافت کنند، عوض کردن دهد.

شورای مشورتی مدیر جمهور آمریکا در زمینه مبارزه با بیماری ایدز در سال 1995 تشکیل شد و متشکل از افرادی است که به وزیر بهداشت و خدمات انسانی در زمینه برنامه ها، سیاست ها و تحقیقات به منظور جلوگیری از ابتلای افراد به ایدز و یافتن راه درمان جهت این بیماری مشاوره می دهند.

واژه های کلیدی: سیاست | استعفا | آمریکا | بیماری | مشاوره | آمریکایی | اعضای خود | مبارزه با ایدز

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs