پشت سیاست استعفا آمریکا بیماری مشاوره

پشت: سیاست استعفا آمریکا بیماری مشاوره آمریکایی اعضای خود مبارزه با ایدز

گت بلاگز اخبار حوادث مرد جوانی که همسرش را با چاقو کشت ، جنایت شیشه ای

«خبرجنوب» نوشت: چندی قبل مأموران پلیس قیروکارزین در جریان جنایتی هولناک در منزلی در یکی از خیابانهای این شهر قرار گرفتند. آنها وقتي در محل اتفاق حضور يافتند جس

جنایت شیشه ای/مرد جوانی که همسرش را با چاقو کشت

عبارات مهم : جنایت

مرد جوان به دنبال اختلاف با همسرش نقشه قتل او را کشید و دست به جنایتی فجیع زد.

«خبرجنوب» نوشت: چندی قبل مأموران پلیس قیروکارزین در جریان جنایتی هولناک در منزلی در یکی از خیابانهای این شهر قرار گرفتند. آنها وقتي در محل اتفاق حضور يافتند جسد زن جواني را ديدند كه داخل منزل بر اثر اصابت چاقو به قتل رسيده بود. مقتول که زنی جوان بود به علت ضربات عمیقی که به بدنش وارد شده است جان باخته بود. هنگامی که ماموران تحقیقات خود را در این خصوص شروع کردند، متوجه شدند ضارب شوهر این زن است و بعد از وارد کردن ضربات کشنده بر بدن قربانی فرار کرده است.

با ارسال پرونده به دادسرا بررسیها در این خصوص شروع شد. در نخستین گام تحقیقات ماموران سرنخ هایی به دست آورده و احتمال دادند که وی قربانی یک جنایت خانوادگی است از این رو تحقیقات روی این عنوان متمرکز شد.

مرد جوانی که همسرش را با چاقو کشت ، جنایت شیشه ای

در تحقیقات مقدماتی نحوه قتل و هویت قاتل فاش شد. ولی نکتهای که پلیس نتوانسته بود آن را کشف کند انگیزه مرد جوان از کشتن این زن بود. بنابراین،کارآگاهان خانواده قربانی را مورد پرسش قرار دادند. با تحقیق از خانواده این زن سرنخ هایی در اختیار ماموران قرار داده شد و مشخص شد که همسر قربانی به ماده مخدر شیشه اعتیاد شدید دارد از این رو احتمال دادند این جنایت نیز به علت استفاده از ماده مخدر صنعتی بوده است.

پلیس در ادامه تحقیقات توانست متهم را بازداشت کند. مرد جوان هنگامی که مورد بازجویی قرار داده شد قتل همسرش را قبول کرد. او گفت: من آدم عصبیای هستم و خیلی سریع تصویر العمل نشان میدهم. از مدت ها قبل بود که به مصرف شیشه رو آورده بودم و به همین علت زمانی که شیشه مصرف می کردم به همه بدبین می شدم.

«خبرجنوب» نوشت: چندی قبل مأموران پلیس قیروکارزین در جریان جنایتی هولناک در منزلی در یکی از خیابانهای این شهر قرار گرفتند. آنها وقتي در محل اتفاق حضور يافتند جس

متهم در مورد روز اتفاق گفت: شب اتفاق بعد از مصرف شیشه با همسرم درگیر شدم. عصبی بودم و فکر می کردم همسرم به من خیانت کرده هست، یک چاقو برداشته و به سمت همسرم رفتم و او را با چاقو زدم. هنگامی که این کار را کردم آرام شدم بعد فرار کردم.

متهم در تمامی مراحل تحقیقات به قتل همسرش به علت استفاده از ماده مخدر شیشه اعتراف کرد. بدهید ترتیب از سوی بازپرس جهت وی قرار بازداشت موقت صادر شد. بدهید ترتیب پرونده وی با صدور کیفرخواست به دادگاه ارسال شد.

واژه های کلیدی: جنایت | قربانی | تحقیقات | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs